آخرین مطالب
خانه / کنیتکس

کنیتکس

رنگ کنیتکس در نقاشی ساختمان

خانه رنگکنیتکس – یکی از خدمات گروه نخصصی خانه رنگ نقاشی ساختمان با رنگ کنیتکس است. این رنگ برای نمای بیرونی و داخلی ساختمان استفاد می شود. در ادامه به بررسی نقاشی ساختمان با این نوع رنگ پرداخته شده است.

ویژگی های  کنیتکس جهت نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها :

نقاشی ساختمان با کنیتکس (kenitex) سوراخ ها و ترک های موئی را پر کرده و نواقص ساختمان ها را پنهان می کند. خاصیت آب گریزی کامل دارد این محصول با حلال های مخصوص تولید گردیده و از آب و تینربه عنوان حلال رقیق کننده استفاده می گردد.

این رنگ بعد از استفاده به روی سطوح مختلف آب یا تینر خود را از دست داده و به فیلمی یک دست و بسیار مقاوم تبدیل می گردد. نوع اکرلیک روغنی دارای تمام مشخصات نمای کنیتکس روغنی می باشند که بعنوان محصولی بی نظیر و برتر پیشنهاد می گردد.

قابل توجه است که هر کیلوگرم رنگ (kenitex) نوع سوپر ۵/۱ م.م، ممتاز ۳۰/۱ م.م، را پوشش می دهند. kenitex در سه دانه بندی پلی تکس (۰۴نرم)، ریز (منظم ۰۵)، (متوسط ۰۶) عرضه می گردد.

نمونه کار کنیتکس
نمونه کار کنیتکس
کنیتکس دیوار
کنیتکس

در قسمت های دیگر سایت کنیتکس به توضیح مفصل پرداخته شده است. خانه رنگ با ارایه مقالات مختلف در هر زمینه از نقاشی ساختمان پیش زمینه لازم برای مطالعه و یادگیری شما دوستان گرامی را فراهم کرده است.

ما خدمات رنگ کنیتکس را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه می دهیم از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید. خانه رنگ در خدمت تزیینات داخلی منزل شما

تخفیف ویژه ۲۰٪ برای مشتریانی که قبلا سفارش از خانه رنگ داشته اند. این بدان معنی است که در سفارش های بعدیتان ۲۰ درصد تخفیف از خانه رنگ دریافت خواهید کرد.